Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Fotografické cesty.

Nádraží Zdice.

FOTOGRAFICKÉ CESTY.

Noc z 31. října na 1. listopadu 2016.
Mám rád vlaky a vše, co s nimi souvisí. Nádraží Zdice je jedno z mnoha mých oblíbených míst. V noci je tu klid a liduprázdno. Jakoby se zde spojovaly různé doby a lidská konání. Naděje i beznaděj, radosti i smutky ... co se včera zdálo býti trvalé, již dnes odnáší proud přítomnosti.

Fotografie jsou úmyslně vytvořeny z ruky s nastavenou vysokou citlivostí. Ta místa a okamžiky znám již léta, nyní jsem je však poprvé fotografoval a jen mírně poupravil pohled či kompozici.


Fotografická technika.
fotoaparát

Fotoaparát:

Canon EOS 600D.

objektiv

Objektiv:

Canon EF-S 18 - 55 mm 1:3.5 - 5.6 IS II.

filtr

Filtry:

B+W MRC Nano UV-Haze XS-Pro.

filtr

Stativ:


Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty.