Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Fotografické cesty.

Noc českolipská.

FOTOGRAFICKÉ CESTY.

5. listopadu 2016.
Českou Lípu jsem poprvé navštívil přibližně před pěti lety. Přál jsem si spatřit místa, která zde fotografoval vynikající český fotograf ►Robert Mekiš, jehož tvorba mě kdysi v mnohém inspirovala a dodnes ji mám velmi rád. Dále jsem chtěl navštívit ►Archeologické muzeum Šatlava, kde je vedoucím můj spolužák z gymnázia Mgr. Vladimír Peša, mj. náš přední odborník na jeskynní archeologii.

V sobotu 5. listopadu 2016 jsem byl poprvé v České Lípě za tmy. Mám rád jakékoli počasí, pro mě je krásně vždy, nejen, když svítí Slunce a je teplo. Tedy vytrvalý déšť a chladno, které jako by bylo předznamenáním blížící se zimy, mi ani v nejmenším nevadily.


Fotografická technika.
fotoaparát

Fotoaparát:

Canon EOS 600D.

objektiv

Objektiv:

Canon EF-S 18 - 55 mm 1:3.5 - 5.6 IS II.

filtr

Filtry:

B+W MRC Nano UV-Haze XS-Pro.


Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty. Fotografické cesty.

© Martin Mojžíš, 2016.
Fotografie: © Martin Mojžíš, 2016.

►Na začátek článku.
►Přehled všech článků.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.